Lütfen Aşağı
Kaydırın

Ürün Tasarımı ve 3D Modelleme Hizmeti

Müşterilerinizin memnuniyeti, ürünlerinizi sunma şeklinizle doğrudan alakalıdır. Doğru yapılan ürün sunumu ürününüzün kalitesini ortaya çıkarır. Ürün sunumunda kullanılan ürün görselleri yüksek çözünürlüklü, iyi aydınlatılmış ve düzgün kurgulanmış olmalıdır. Bu görselleri kataloglarınızda, online mağazalarınızda kullanarak ilgi çekici bir vitrin oluşturabilirsiniz.

Biz genellikle ürünlerinizin sunum görsellerinde mockup dediğimiz giydirme işlemlerini kullanıyoruz. Mockup sayesinde istediğiniz objeye tasarımınızı aktararak düşük maliyetli bir ürün kataloğu oluşturmanızı sağlıyoruz. Mockup t-shirt, gömlek, sweatshirt gibi kıyafet parçalarının yanı sıra bardak, anahtarlık, elektronik cihazların ekranlarına ürün yerleştirme gibi sınırsız alanda kullanılabilir. Hayal ettiğiniz sunumlar için iş ortaklarımız ile birlikte sizin için çalışıyoruz.

Neye ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, Ajans Gogo’nun profesyonel ekibi size rehberlik eder. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi aktarmanız yeterlidir.

Gerekli olan her noktada ajansımız gerek kendi ekibiyle, gerek iş ortaklarıyla yardımınıza koşar. Özgün, kalıcı ve işlevsel tasarımlarımızı her alanda tam destek sunarak üstleniyoruz.

Post