Lütfen Aşağı
Kaydırın

E-Ticaret Site Yazılım ve Tasarım Ticimax, T-Soft, Shopify, Woocommerce

Geleneksel ticaretin online sistemde yürütülmesine e-ticaret (çevrimiçi ticaret) denir. E-ticaret pazar araştırması, pazarlama, sipariş, satış, ödeme ve teslimat hizmetinin tamamını kapsar. Yaygınlaşan internet kullanımıyla işletmelerin online sisteme geçmesi çok önemlidir.

E- ticaret siteniz markanızın kimliğini yansıtır. Bu sebeple siteniz hem kurumsal hem responsive olmalıdır. İyi inşa edilmiş bir e-ticaret sitesi müşterilerinize, dolayısıyla satışlarınıza doğrudan etki eder. İşletmenizin hacmi ne olursa olsun size en uygun hizmet planlamasını yapıyoruz. Biz, yaptığımız web sitelerinde kurumsallığınızı ön plana çıkarıyoruz.

Hazırladığımız e-ticaret sitelerinin reklam altyapısı kuruludur. Google ve Facebook ile reklam verme olanağı sunarız. Siteniz için reklam ve banner tasarımlarını üstleniriz. Ajansımız web sitesi işlerinizi kapsamlı bir şekilde yürütür.

Ajans Gogo, tasarımın her aşamasında sizin başarınızı arttırmayı hedefleyerek çalışır. Uzun vadede en yüksek performansı alabileceğiniz çözümleri sağlıyoruz.

E-ticaret site yazılım ve tasarımı - gogo ajans