Lütfen Aşağı
Kaydırın

Facebook Üzerinden Ürün Satışı Facebook Mağaza Açma

“Türkiye, 37 milyon aktif kullanıcısı ile dünyada Facebook’un en yaygın olduğu ilk on ülkeden biri. “
Facebook, her kategoriden milyonlarca aktif kullanıcıya sahip olması sayesinde satış için müthiş bir pazar sunuyor. Facebook’un özellikle ülkemizde bu kadar yaygın kullanılması, onu potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için düşük maliyetli ve yüksek verimli bir e-ticaret seçeneği haline getiriyor.

Facebook Store, geniş kullanıcı kitlesinin yanı sıra birçok avantajı beraberinde getirir. Reklamlarınızın gösterileceği kişileri filtrelemenize imkan sağlar. Bu sayede doğru hedef kitlenize ulaşabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Facebook üzerinden mağaza açmak herkes için oldukça kolaydır. Ancak satış yapmak için mağazanızı titiz bir şekilde yönetmeniz gerekir.

Ajansımızın profesyonel ekibi online mağazanızı açıp, kataloğunuzu sayfanızda oluşturuyoruz. Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek mağaza tasarımları yapıyoruz. Size uzun vadeli bir program çıkararak en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz. Ajans Gogo, teslim aldığı işleri en ince ayrıntısına kadar inceler ve gerektiği sürede tarafınıza teslim eder. Tüm e-ticaret hizmetlerimizden yararlanmak için arayabilirsiniz.

Facebook Store Üzerinden Ürün Satış - Ajans Gogo