Lütfen Aşağı
Kaydırın

Google Adwords Reklam Hizmeti Google Reklam Hizmetleri

“Dünya çapında yapılan tüm internet aramalarının %80’i Google üzerinden yapılıyor”

Google Ads (Google Adwords), Google’ın sunmuş olduğu, anahtar kelime sistemine dayanan bir reklam çeşididir. Kullanıcı, sizin sunduğunuz hizmet veya ürünle alakalı bir kelimeyi arattığında vermiş olduğunuz reklamı görür. Verdiğiniz reklamlar Google, YouTube ve Google ile iş birliği yapan sitelerde yayınlanır. Reklam ücreti, reklamınızın ilişkilendirilmesini istediğiniz anahtar kelimelerin gördüğü rağbete ve reklamınızın görüneceği sıraya göre değişir. Google Ads reklamları kapsamlı algoritması ile yaş, dil, cinsiyet, ülke, şehir, mahalle, sokak bazında filtrelerle hedeflediğiniz kitleye ulaşmanıza olanak verir. Google Ads reklam verebileceğiniz en doğru kanallardan biridir.

Ancak verdiğiniz reklamı amacına ulaştıran hedef kitlenizin reklamla etkileşime girmesini sağlayabilmektir. Biz, bu noktada minimum bütçeyle en verimli reklamı sağlayabileceğiniz optimizasyonu yapıyoruz.

Reklamınızın hangi bölgelerde, ne tip kullanıcılara gösterileceğini; hangi kelimelerin potansiyel müşteri kitlenize ve sunduğunuz hizmete uygun olduğunu profesyonelce belirliyoruz. Hedefimiz, sadece reklamlarınızı yönetmek değil; sunduğumuz adwords hizmetiyle reklamlarınızı doğru ve etkili şekilde yönetmek.

Google Adwords Reklam Ajansı - Ajans Gogo