Lütfen Aşağı
Kaydırın

İnstagram Shopping Modülü İnstagaram Mağaza Açma

“Düzenli olarak online alışveriş yapan insanların %70’i ürün keşfi için Instagram’ı kullanıyor”
Instagram görsel içerikler, markalar ve influencerlar üzerine kurulu bir platform olması sebebiyle alışveriş tutkunlarının en uğrak noktalarından biri haline geldi. Uygulama son güncellemeyle birlikte market kısmına büyük bir yer ayırarak ve sosyal medya ve pazarlama platformuna dönüştü. Instagram shop, zaten alışveriş yapma niyetinde olan müşterileri yakalamanız için size muhteşem bir pazar sunuyor.

Instagram’da kurduğunuz mağaza, tüm özellikleriyle satış yapmanız için size her imkanı sağlıyor. Bu sayede insanların ilgisini çekme şansınız katlanarak artıyor. Alışveriş etiketleri, kaydırmalı postlar, linklenebilen hikayeler ile markanız için çok yönlü bir vitrin oluşturabilir; hedef kitlenize doğrudan reklamınızı yapabilirsiniz. Instagram mağazası oluşturmak ve yönetmek biraz karışık bir süreçtir. Sosyal medya ve e-ticaret uzmanlarımız sunduğumuz hizmet kapsamında mağazanızı oluşturma, ürün ekleme-çıkarma ve web sitenizle mağazanızı entegre etme işlerini profesyonel bir şekilde üstleniyor.

E-ticarette başarılı olmak için kullandığınız tüm sistemlerin sağlam altyapıya sahip olması gerekir. Markanız için sadece tasarım değil, altyapı desteği de veriyoruz.

İnstagram Shopping Modülü - Ajans Gogo