Lütfen Aşağı
Kaydırın

Katalog ve Broşür Tasarımı Ürün kataloğu, Ürün Broşürleri

Broşür markanızı, hizmetinizi veya ürünlerinizi tanıtabileceğiniz küçük kitapçıklardır. Katalog ise kitap formatında daha kapsamlı görsel ve metinlere yer veren listelerdir. Broşür ve katalog reklam ve tanıtım amaçlı kullanılırlar ancak kullanım şekilleri farklıdır.

Özellikle ürün katalogları uzun yıllar dayanacak şekilde yapılmalıdır. Birden fazla ürünü veya hizmeti ayrıntılı bir biçimde anlatabilir. Broşürler daha temel bilgileri içeren, hızlı tüketilen, müşterinin ilgisini hızlıca çekmesi gereken reklam materyalleridir. El broşürleri birçok farklı boyutta ve özellikte olabilir.

Geleneksel broşür ve katalogların baskıya uygun formatta düzenlenmesi gerekir. Yazı boyutu, renk seçimi, kağıt türü ve ölçüleri bu noktada çok önemlidir. Bunun yanında online broşür, online katalog gibi internet üzerinde kullanılan tasarımlar düşük maliyetli ve hızlı yayılabilir olması sebebiyle son zamanlarda popülerleşmiştir. Ajans Gogo yetkin ekibiyle basılı ve dijital tüm işleriniz için en etkili tasarımları çıkarır.

İşletmenizi, sektörünüzü, müşterilerinizi göz önünde bulundurarak hangi tür katalog ve broşür kullanacağınıza birlikte karar veriyoruz.

Grafik Tasarım Hizmeti - Gogo Ajans