Lütfen Aşağı
Kaydırın

Kurumsal Kimlik Tasarımı Ürün Giydirme İşlemeleri

Kurumsal kimlik, kısaca kurumunuzun imajıdır. Web siteniz, afişleriniz, kartvizitleriniz, logonuz kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. Tüm bu bileşenler aynı dili konuşmalıdır ve müşterilerinizde doğru bir izlenim bırakmalıdır.

Kurumsal kimliğiniz sektörünüze uygun olmalıdır. Eğer müşterinin algıladığı imaj sektörünüzle, sunduğunuz hizmet ya da ürünle uyuşmuyorsa beklediğiniz güveni sağlayamazsınız. Kurumsal kimlik, profesyonel tasarımcılar tarafından oluşturulmalıdır.

Kurumsal kimlik antetli kağıt ve zarf gibi kurum içi kullanımın yanı sıra; bardak, poşet, ürün-kargo poşeti, kartvizit gibi müşteriye yönelik materyallerin tasarımını da kapsar. İşletmenizin akılda kalıcı olmasındaki en büyük etkenlerden biri sunduğunuz hizmetin yanı sıra müşterinizde bıraktığınız izlenimdir. Size etkileyici ve doğru imajı sağlamayı hedefliyoruz.

Ajansımız kurumsal kimlik tasarımına sizi tanıyarak başlar. Size özel tasarımlar yaratarak markanız için en doğru adımları atmanızı sağlar. Kurumsal kimliğinizi en güçlü şekilde inşa etmek için bizden destek alabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı - Gogo Ajans