Lütfen Aşağı
Kaydırın

Logo tasarım Hizmeti Kurumsal ve Kişisel Logo Çalışmaları

Logo, markanızın kalitesini, gücünü ve başarısını hedef kitlenize minimum sürede iletebilmenizi sağlayan en temel tasarım elemanıdır. Güçlü ve akılda kalıcı bir logo sizi rakiplerinizden birkaç adım öne çıkarır.

Araştırmalara göre logoda kullanılan renk, yazı tipi, harflerin büyük-küçük olması, amblem veya ikona yer verilmesi müşterilerin marka hakkında bazı düşüncelere sahip olmasını sağlıyor. İşte bu sebeple logo tasarımı kurumunuzun kimliği ve potansiyeli göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Tasarım bulunduğunuz sektöre, hedefinize, müşteri kitlenize hitap etmelidir. Görsel açıdan güzel görünen her logo sizi yansıtmayabilir. Bir logonun etkili olabilmesi için izlenmesi gereken tasarım ilkeleri vardır. Biz bu ilkeler doğrultusunda ihtiyacınıza göre sıfırdan logo tasarımı veya mevcut logonuza profesyonel dokunuşlar yaparak markanızı kurumsallaştırıyoruz.

Ajans Gogo logo tasarımı yaparken markanız için size rehberlik eder. Büyüyen ve gelişen markanızı bir ömür temsil edecek, tanınırlığınızı arttıracak logo tasarımları için bize ulaşın.

Post