Lütfen Aşağı
Kaydırın

Pazaryerleri Mağaza Açma Trendyol, Amazon, Hepsiburada, N11

Trendyol, Hepsiburada, n11 gibi çok satıcılı online mağazalar pazaryeri (marketplace) olarak adlandırılmaktadır. Online alışveriş müşterilere sunduğu avantajlar sebebiyle talebi artan bir hizmet çeşididir. Mağazanızı online platformlara taşımak size daha büyük bir müşteri kitlesi sağlayacaktır.

Her pazaryerinin kendine özgü pazar-reklam gücü, müşteri potansiyeli, avantajları-dezavantajları vardır. Pazaryerlerinde mağaza açarken sektörünüz, hedef kitleniz, işletme hacminiz, rekabet potansiyeliniz dikkate alınmalıdır. Hangi pazaryerlerinin size uygun olduğuna karar verilmesi, mağaza açma sürecinin nasıl ilerlemesi gerektiği gibi önemli noktalar deneyimli kişilerce yürütülmelidir. Mağaza oluşturma sürecinde sizin adınıza pazaryerleri ile iletişim kurup hızlı süreç yönetimi sağlarken bir yandan da mağaza sayfanızın ve bannerlarınızın tasarımını yapıyoruz.

Ajans Gogo 360° dijital destek veren tam profesyonel bir dijital medya ajansıdır. Birçok alanda desteğe ihtiyacınız olduğunda ajansımız tüm süreci organize eder ve tek elden çalışarak işlerinizin üzerinde tam kontrol sağlar. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üreterek sizi her alanda destekliyoruz.

Post