Lütfen Aşağı
Kaydırın

RESPONSİVE WEB TASARIM HİZMETİ MOBİL UYUMLU WEB TASARIM

Web siteniz markanızla müşterilerinizi buluşturan en önemli kanaldır. Kullanıcı deneyimini maksimize etmek için müşterinizin web sitenize ulaştığı cihazda, sitenizi en iyi performansla görüntüleyebilmesi gerekir. Web sitenizin farklı cihaz ve ekranlarda bozulma olmadan görüntülenmesine responsive web tasarımı denir. Web sitenizin responsive olması site trafiğinizi arttırır. Zira web sitenizin düzgün görünmesi firmanızın kimliğini doğrudan etkiler. Responsive tasarım kurumsal bir firmanın olmazsa olmazıdır.

Web sitesi kullanıcı tarafından anlaşılır olmalıdır. Web sitesinin standart tasarımı mobil cihazlara uyumlu değildir. Tasarımın Android ve IOS işletim sistemli telefonlar, Notebook ve masaüstü bilgisayarlar için optimize edilmesi gerekir. Bu optimizasyon genellikle menü, görseller ve yazı boyutunu kapsar. Ajans Gogo, optimizasyon esnasında web sitenizin kimliğini bozmadan ve tasarım ilkelerinden şaşmadan responsive tasarım yapmaktadır.

Ajans Gogo, tasarımın her aşamasında sizin başarınızı arttırmayı hedefleyerek çalışır. Uzun vadede en yüksek performansı alabileceğiniz çözümleri sağlıyoruz

Post