Lütfen Aşağı
Kaydırın

Satış Artırma Stratejileri Lojistik ve Kargo Süreci İyileştirme

Sektörünüz ne olursa olsun işletmenizi büyütmeniz için kârınızı ve satışlarınızı arttırmanız gerekir. İyi bir satış hacmi elde edemeyen işletmelerin uzun vadede ayakta kalması mümkün değildir. Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve işletmenizi bu doğrultuda geliştirmek bu süreçte atabileceğiniz en sağlam adımlardan biridir.

Strateji planlamalarına geçmeden önce satışlarınızın neden az olduğu incelenmelidir. Satış arttırma stratejisi işletmenize özel olarak planlanmalıdır. Bu planlamada müşterileriniz iyi analiz edilmeli, seçilen strateji firmanıza uygun olmalı, riskler iyi hesaplanmalı ve rakipleriniz göz önünde bulundurulmalıdır.

Biz satışlarınızı arttırmak için ilk önce satış yapma kanallarınızı elden geçiriyoruz. Web sitenizin altyapısının reklam vermeye müsait olup olmadığını kontrol ediyoruz. Web sitenizin kalite puanını yükselterek Google Ads reklamları ile üst sıralarda yer almak site trafiğinizi oldukça arttıracaktır. Ancak web siteniz yavaşsa hedeflediğiniz satışı yapamazsınız. Web sitenizin açılış hızını yükselterek hem kalite puanınızı hem de satışlarınızı arttırıyoruz.

Sektörünüze göre Instagram ve diğer pazar yerlerinde firmanızı nasıl öne çıkarabileceğinizi planlıyoruz. Kullanacağınız kargo şirketi, hangi e-ticaret altyapısını seçmeniz gerektiği, ürün entegrasyonu, taksit seçenekleri satış hacminizi etkileyen başlıca etkenlerdendir. Ajans Gogo tüm ihtimalleri değerlendirerek, analiz ederek çözüm odaklı çalışır.

Post