Lütfen Aşağı
Kaydırın

Sosyal Medya Gönderi Tasarımı Sosyal medya post ve story tasarımları

Sosyal medya; gerek reklam ve pazarlama gerek erişilebilirlik açısından geleneksel pazarlama yöntemlerine göre büyük değişiklikler yaratır. İşletmenizi sosyal medya platformuna taşımak müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırır. Sosyal medya üzerinden markanızın reklamını yapabilir, müşteriyle iletişiminizi kuvvetlendirebilir, güvenilirliğinizi sağlayabilir ve kârınızı arttırabilirsiniz.

LinkedIn, Facebook, Instagram ve Twitter işletme hesabınızı kullanabileceğiniz başlıca sosyal medya platformlarıdır. Sosyal medya, şirketinizi markalaştırmanıza olanak sağlar. Tüm sosyal medya platformlarında istikrarlı bir şekilde aynı konseptte tasarımlar paylaşmanız bilinirliliğinizi arttırır. Her platform için kullanılacak post türü ve boyutu farklıdır. Kısacası herhangi bir görsel tasarım her sosyal medya platformu için uygun formatta değildir. Mecra fark etmeksizin postlarınızın tutarlılık açısından hepsi aynı marka kimliğini taşımalıdır. Profesyonel bir ajansla çalışarak şirketinizi markalaştırabilir, güvenilir ve kurumsal bir imaj oluşturabilirsiniz.

Ajans Gogo ekibi olarak, tüm sosyal medya platformlarınız için marka dili oluşturulmuş, uygun görsel formatlarında, ilgi çekici ve rakiplerden farklı sosyal medya gönderileri tasarlıyoruz. Sosyal medya post tasarımı, story tasarımı, konsept tasarımı ve sosyal medya banner tasarımı başta olmak üzere birçok türde orijinal içerikler üretiyoruz.

Alanında uzman tasarımcılarımız sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyata sunuyor. Profesyonel destek için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Post