Lütfen Aşağı
Kaydırın

Sosyal Medya Marketing İnstagram, Facebook, TikTok, YouTube Reklamları

Sosyal medya pazarlama (social media marketing), kısaca geleneksel pazarlama yöntemlerinin sosyal medya üzerinden yürütülmesidir. Sosyal medyanın pazarlama alanında bu kadar gelişmesinin sebeplerinden biri geleneksel pazarlama yöntemlerine nazaran daha iyi stratejiler geliştirme şansı ve daha düşük maliyetli olmasıdır.

Satışlardan en yüksek verimi almak için doğru hedef kitleye ulaşabilmek gereklidir. Öncelikle sunulan ürün veya hizmetin hangi kitleye hitap ettiğinin iyi belirlenmesi ve reklam yatırımlarının bu doğrultuda yapılması gerekir. Yanlış yönetilen reklam süreci hem kaynakları boşa harcamaya hem de müşteri kaybetmeye neden olur.

Post ve storyler için gelişmiş reklamlar kullanarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Ajans Gogo olarak sunduğumuz sosyal medya pazarlama hizmetinde reklamlarınızı ve hesabınızı doğru şekilde yönetmeniz için destek oluyoruz. Instagram ve Facebook gibi platformlarda cinsiyete, yaşa; hatta ülkeye, bölgeye, şehir ve mahalleye kadar ayrıntılı filtreleme yaparak bu karmaşık süreci markanız için profesyonel uzmanlarımızla birlikte yürütüyoruz.

Post