Lütfen Aşağı
Kaydırın

Sosyal medya Story ve Post Video Çalışmaları

Video formatındaki postlar sosyal medya hesaplarınızı ilgi çekici hale getiren, etkileşimi arttıran içeriklerdir. Videolu postlar sınırsız içerik olanağı sunar.

Post ve hikayelerinizi reklam olarak yayınlamak isterseniz, hareketsiz görsellere nazaran daha fazla etkileşim alırsınız. Sektörünüz ne olursa olsun video formatındaki postlar daha fazla takipçi kazanmanıza ve görünürlüğünüzü arttırmanıza katkı sağlar. Sosyal medya hesabınızın kurumsal kimliğinizi yansıtan bir tasarım dilinin olması, markanızın profesyonelliğinin bir göstergesidir.

Bu tasarım dilini videolarda da kullanmak gerekir. Videolarınızın başına eklenecek kısa introlar hem profilde tasarım bütünlüğü oluşturur, hem de içeriklerinizi markalaşma sürecinde kurumsallaştırır. Ajans Gogo, profilinizi öne çıkaran kaliteli video ve intro tasarımlarıyla başta Instagram, Facebook ve Twitter olmak üzere tüm sosyal medya platformlarında kullanabileceğiniz postlar üretir.

Ajans Gogo, sosyal medyada daima etkileşiminizi arttıracak işler çıkarır. Tasarımcılarımız, sosyal medya hesaplarınızda markanızla uyumlu kurumsal bir imaj oluşturmaya özen gösterir. Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde yüksek kaliteli ve uygun maliyetli yaratıcı çözümler sağlıyoruz.

Post